Rajdy Konne

 

img_4722_1

Dla początkujących przygotowanie do jazdy konnej w terenie. Na terenie stadniny proponujemy osobom wkraczającym w świat koni niebywale bliski kontakt ze stadem hucułów, naukę jazdy w siodle i na oklep.

Przygoda Konna. Coś znacznie więcej niż obóz jeździecki. Dwutygodniowy pobyt w gospodarstwie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zagwarantowane wyjeżdżenie 20 godzin w terenie. Ciekawy program spędzania czasu w stadninie Stary Łupków oraz dodatkowe atrakcje i wycieczki. Możliwość zdobycia odznak Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK.

Wycieczki konne w teren. Rozległe łąki, łagodne zbocza gór, lasy i wąwozy z szumiącymi potokami, pozwalają na wyjątkowe przeżycie przyrody – a wszystko to z końskiego grzbietu. Czas wycieczki dostosowujemy do umiejętności i możliwości uczestników.

Rajdy weekendowe. Dwu, trzy lub czterodniowe rajdy po okolicznych terenach.

Przepędy. Kwintesencja bieszczadzkiego rajdowania. Wyjątkowa możliwość pędzenia stada źrebaków przez całe Bieszczady. Ze względu na poruszanie się luzem źrebaków trasa przepędu przebiega najdzikszymi terenami pasm górskich. Noclegi przewidziane w trudno dostępnych miejscach (chaty, leśniczówki, schroniska, jurta).

img_5704

 Cennik Konny

Oferta Cena PLN/czas

Oswajanie dziecka z koniem,
oprowadzanie konia z dzieckiem (na oklep)

20 zł/30 min.
Godzina jazdy konnej 40 zł/godz.
Jednodniowa wycieczka konna 120 zł/dzień
Kilkudniowy rajd konny lub rajd weekendowy 
(jazda w terenie, opieka przodownika GTJ)
150 zł/dzień
Przygoda Konna – dwa tygodnie 
(noclegi, wyżywienie, opieka przodownika GTJ)
1800 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje oraz uzgodnienie terminu jazd i wycieczek pod numerem telefonu: 608 281 705