Rajdy Rowerowe

img_2381_1  

Rodzinne Rajdy Rowerowe polecane są dla rodziców z dziećmi. W zależności od pogody w najbliższej okolicy są ciekawe trasy po wyłączonych z ruchu samochodowego drogach gruntowych, polnych i leśnych. Interesujące miejsca z przyjemnością wskażemy na mapie, a także chętni jesteśmy przygotować rodzinę do wycieczki i osobiście poprowadzić całą eskapadę. Cena: 30 zł/godz. lub 140 zł/dzień.

Górska Jazda Rowerowa po bieszczadzkich bezdrożach przeznaczona jest dla miłośników roweru górskiego. Amortyzowany widelec przedni, a nawet rower z pełną amortyzacją będzie mógł zostać w pełni wykorzystany na szutrowych drogach, polnych dróżkach czy leśnych ścieżkach. Okolica obfituje w łagodne i długie stoki, poprzecinane licznymi jarami i wąwozami, które dostarczyć mogą niezapomnianych wrażeń z jazdy rowerem.

Turystyczne wycieczki rowerowe ucieszą wszystkich ciekawych historii i pamiątek po bieszczadzkich wioskach. Specjalnie wyznaczone trasy rowerowe poprowadzą do największych atrakcji turystycznych (stare drewniane cerkwie, rezerwaty przyrody, osobliwości przyrodnicze, miejsca widokowe i wiele innych). Trasami rowerowymi można zwiedzić całe Bieszczady, ale trzeba przeznaczyć na ten cel kilka dni.

Weekendowe Rajdy Rowerowe to całodniowe wycieczki rowerowe z zaplanowanym celem podróży, np.: zdobycie pasma górskiego, dotarcie na szczyt góry, odnalezienie cmentarza z czasów I Wojny Światowej w lesie, odwiedzenie sąsiedniej wioski połączone z degustacją kozich serów. Cena: 200 zł/dzień.

Rowerowe Rajdy Etapowe są dla zaawansowanych kolarzy górskich. Często bez względu na pogodę pokonywanie kilkudziesięciu kilometrów dziennie po górskich drogach i bezdrożach. Odwiedzając najciekawsze miejsca widokowo można doświadczyć przyjemne zjazdy, przeprawy przez strumienie i potoki, podejrzeć dziką przyrodę. Każdy dzień kończy się noclegiem w innym miejscu, dzięki czemu można blisko poznać rozległe Bieszczady. Cena: 200 zł/dzień.

img_3116_1